Skip to content

Odwiert pod pompę ciepła

dla osób prywatnych, firm i rolników!

Odwiert pod pompę ciepła wykonujemy w 3 pakietach

Zawsze z 3-LETNIĄ GWARANCJĄ!

Od 200 zł/mb - najlepsza cena!

Gwarantujemy najlepszą cenę za metr bieżący odwiertu pod pompę ciepła. Cena od 130 zł za metr bieżący obejmuje kolektor pionowy renomowanego producenta Muovitech 2X40mm Turbocollector. Istnieje możliwość napełnienia sondy roztworem glikolu oraz profesjonalnej cementacji odwiertu specjalnymi do tego przeznaczonymi środkami. Aby poznać szczegóły zadzwoń lub napisz do nas.

3 lata gwarancji na wodę!

Gwarantujemy, że odwiert i instalacja będzie wydajna i szczelna. Odwiert wykonujemy profesjonalnie i dzięki naszemu doświadczeniu jako jedyni dajemy Państwu 3 letnią gwarancję na wykonaną pracę!

Chcesz wiedzieć jak głęboki odwiert pod pompę ciepła potrzebujesz w Twojej lokalizacji? Zadzwoń!

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu odwiertów głębinowych. Chętnie doradzę, jak się do tego przygotować tak, aby nie ponieść nadmiernych kosztów. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Wojtas - właściciel

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu odwiertów głębinowych. Chętnie doradzę, jak się do tego przygotować tak, aby nie ponieść nadmiernych kosztów. Zapraszam do kontaktu.
tel: +48 502 956 820

Wybierz pakiet odwiertu pod pompę ciepła najlepszy dla Ciebie!

Podstawowy
• Wykonanie odwiertu
• Instalacja rur wymiennika gruntowego. Wyrównanie terenu.
• Zabezpieczenie odwiertu i instalacji (Zaplombowanie)
Standardowy
• Wykonanie odwiertu
• Instalacja rur wymiennika gruntowego
• Wykonanie przyłącza do budynku
• Wyrównanie terenu
Pełny
• Wykonanie odwiertu
• Instalacja rur wymiennika gruntowego
• Wykonanie przyłącza do budynku
• Wyrównanie terenu
• Dostarczenie pompy ciepła
• Podłączenie pompy ciepła do wymiennika gruntowego
• Napełnienie instalacji
Odwiert pod pompę ciepła

Realizujemy kompleksowe usługi wiertnicze!

WYKONUJEMY ODWIERTY POD POMPY CIEPŁA

  • domów prywatnych

  • firm i instytucji

  • dla gospodarstw rolnych

Wiercimy studnie głębinowe dla:

  • domów prywatnych

  • firm i instytucji

  • dla gospodarstw rolnych

Studnia głębinowa z gwarancją 3 lata oraz odwiert pod pompę ciepła z gwarancją 3 lata Referencje - Poznaj opinie klientów o mojej pracy

Studnie głebinowe na Śląsku - Klienci mówią o mnie Poznaj opinie klientów o mojej pracy

Odwiert pod pompę ciepła

Odwiert pod pompę ciepła – cena zależy od głębokości!

Gwarantujemy najlepszą cenę (nawet od 130 zł za metr głębokości odwiertu pod pompę ciepła) Udzielamy aż 3 lat gwarancji na wykonywane odwierty i studnie głębinowe!

 

Gwarantujemy najlepszą cenę za metr bieżący odwiertu pod pompę ciepła. Cena od 120 zł za metr bieżący sondę pionową Muovitech Turbocollector. Zobacz szczegóły w zakładce cena odwiertu pod pompę ciepła lub zadzwoń do nas.

Od 120 zł/mb

Gwarantujemy najlepszą cenę za metr bieżący odwiertu pod pompę ciepła. Cena od 120 zł za metr bieżący sondę pionową Muovitech Turbocollector. Zobacz szczegóły w zakładce cena odwiertu pod pompę ciepła lub zadzwoń do nas.
Odwiert pod pompę ciepła

Jak głęboko
należy wiercić pod pompę ciepła?

Zależnie od warunków geologicznych w Twojej lokalizacji
Sprawdź jak głęboki odwiert potrzebujesz i nie daj się naciągnąć!

Wykonaliśmy ponad 1000 odwiertów pod pompy ciepła i studnie głębinowe na terenie Śląska, Małopolski i nie tylko. Mapa prezentuje wybrane studnie i odwierty pod pompy ciepła. Posiadamy szczegółową mapę ponad 1500 odwiertów. Więc wiemy co znajduje się w Twojej lokalizacji.

Aby sprawdzić jak głęboko należy wiercić  w Twojej lokalizacji należy określić:

1. zapotrzebowanie cieplne budynku

2. ilość potrzebnych odwiertów pod sondy

3. głębokość otworów pod sondy DO pompy ciepła

Nasz pracownik także pomoże, a nawet załatwi potrzebne dokumenty, aby proces zamiany na ekologiczne źródło ciepła bądź budowa nowego systemu ogrzewania była szybka i prosta.

Chcesz wiedzieć jak głęboki odwiert potrzebujesz w Twojej lokalizacji? Zadzwoń! 

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu odwiertów głębinowych. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Wojtas

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu odwiertów głębinowych. Zapraszam do kontaktu.
tel: +48 502 956 820

Zobacz gdzie wykonujemy odwierty pod pompy ciepła i gdzie wiercimy studnie głębinowe

Niebieskim kolorem zaznaczono obszar, na którym głównie działamy i na którym posiadamy największe doświadczenie.

 

Odwiert pod pompę ciepła

Usługi wykonania odwiertów pod pompy ciepła i usługi wiercenia studni głębinowych świadczymy m.in. w miejscowościach takich jak:

Bielsko-Biała, Łodygowice, Wilkowice, Bystra, Meszna, Lipowa, Żywiec, Międzybrodzie, Kobiernice, Ustroń, Górki Wielkie, Brenna, Lipowiec, Skoczów, Iskrzyczyn, Cieszyn, Kaczyce, Brzezówka, Pruchna, Zamarski, Pogwizdów, Kończyce Wielkie, Hażlach, Dzięgielów, Porąbka, Wisła, Grodziec, Szczyrk, Buczkowice, Świnna, Przyłęków, Przyborów, Koszarawa, Zwardoń, Węgierska Górka, Milówka, Rajcza, Soblówka, Ujsoły, Kamesznica, Tarliczne, Wadowice, Barwałd, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Zawoja, Jeleśnia, Stryszawa, Lachowice, Istebna, Koniaków, Kraków, Pszczyna, Tychy, Mikołów, Oświęcim, Brzeszcze, Czechowice-Dziedzice, Katowice, Chrzanów, Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Zakopane, Rajcza, Trojanowice, Zielonki, Pękowice, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Rybnik, Limanowa, Wieliczka, Dębniki, Krzeszowice, Jordanów i okoliczne

Zobacz co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na odwiert pod pompę ciepła?

Dlaczego odwiert pod pompę ciepła?

W wielu rejonach jest jedynym możliwym sposobem na uzyskanie wydajnego ogrzewania jest pompa ciepła. Pompa ciepła, aby mogła uzyskać wysoką wydajność wymaga odpowiednich warunków. Dlatego, aby w okresie zimowym mogła uzyskać wysoką sprawność, niezbędne jest zastosowanie gruntowego wymiennika ciepła. Dzięki temu średnia roczna wydajność Państwa pompy ciepła będzie co najmniej dwa razy wyższa od powietrznej pompy ciepła. Co za tym idzie rachunki za ogrzewanie będą dwa razy niższe. Zatem inwestycja w odwiert pod pompę ciepła to najlepszy sposób, aby znacząco obniżyć koszty utrzymania budynku.

Jak głębokie powinno być dolne źródło?

Do określenia jak głębokie (czy tam ewentualnie jakiej wielkości) powinno być dolne źródło pod pompę ciepła potrzeba dosyć skomplikowanych obliczeń, które pozwalają to dość precyzyjnie wyliczyć. Jednak warunki glebowe są różne w różnych częściach kraju, nawet w obrębie jednej miejscowości możemy napotkać skrajne warunki, dlatego ważne jest już na etapie projektu aby profesjonaliści zajęli się tematem. Mam tutaj na myśli Firmę (znaczy nas:)) która działa na terenie Beskidów już od kilkunastu lat i zna warunki panujące w górach. Jesteśmy w stanie wyliczyć  dolne źródło znacznie bardziej efektywnie niż konkurenci z innych części Polski ponieważ oni przeważnie stosują prosty przelicznik 1 metr kwadratowy powierzchni do 1,2 metra odwiertu i ma być dobrze. Takie postawienie tematu dość często jest słuszne ale również dość często może nie wystarczyć i równie często może być przeszacowane. Postaw na wiedzę i doświadczenie ekipy która robi takie inwestycje już długie lata. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Dlaczego to nasza Firma powinna wykonać odwiert pod pompę ciepła? 

  • Kilkunastoletnie doświadczenie w branży wiertniczej właściciela Firmy i jednocześnie bezpośredniego wykonawcy odwiertów, jak również ugruntowana i poparta praktyką wiedza (dyplom z ukończenia kursu wiertacza z 2005 roku – dostępny w galerii) stanowią gwarancję powodzenia Państwa inwestycji.
  • Naszą Firmę wyróżnia w branży wiertniczej możliwość bezpośredniego i indywidualnego kontaktu samego właściciela z Klientem, Klient w każdej chwili może liczyć na profesjonalne objaśnienie kwestii związanych ze zleconą inwestycją, począwszy od etapu przygotowawczego, poprzez wykonanie, aż po kwestię zakończenia prac i rozliczeń.
  • W przeciągu wielu lat pracy przy różnych maszynach wiertniczych zebrana praktyka daje pewność, że nasza Firma sprosta zadaniom w niemal każdych warunkach geologicznych, atmosferycznych czy lokalizacyjnych.
  • Ponadto niezaprzeczalnym atutem naszej Firmy jest to, iż jej właściciel osobiście wykonuje i nadzoruje zlecone prace.

POZNAJ ZRW PODBESKIDZIE

Dlaczego możesz nam zaufać?

Poznaj naszą firmę

Zakład Robót Wiertniczych Podbeskidzie oferuje kompleksowe usługi związane z wierceniem studni głębinowych oraz odwiertami pod pompy ciepła. Każdy klient obsługiwany jest indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować ofertę najbardziej dopasowaną do jego potrzeb. Wykonywane przez nas studnie głębinowe stanowią doskonałą alternatywę dla studni kopanych. Podczas prac wykorzystujemy wysokiej klasy maszyny wiertnicze, dzięki którym studnie głębinowe powstają bardzo szybko. Na bazie wyjątkowo bogatego doświadczenia zdobywanego przez ponad 15 lat pracy w zawodzie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do kontaktu telefonicznego, podczas którego odpowiem na wszelkie pytania.

Za wodę z własnej studni nie trzeba płacić, nie trzeba oszczędzać przy podlewaniu

Woda wodociągowa zawiera chlor, który nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie. Wiercąc studnie masz zdrową, czystą wodę na lata.

Często zdarza się że studnia głębinowa to jedyne możliwe źródło wody w niedostępnym, trudnym terenie.

Pomijając chlor jakość wody głębinowej prosto ze studni często przewyższa tą kupowaną w butelkach. WIĘCEJ

 

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń lub napisz do mnie. Chętnie doradzę.

tel: 502 956 820
Jana Kazimierza 70, 34-360 Milówka
Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu studni głębinowych. Chętnie doradzę jak się do tego przygotować. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Wojtas

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu studni głębinowych. Chętnie doradzę jak się do tego przygotować. Zapraszam do kontaktu.
Call Now ButtonChcesz wyceny? Zadzwoń